Dziś w Tchibo- Wiosna!

Za oknami jeszcze sporo śniegu, a w Tchibo już wiosna! Dzisiaj w sklepie on line pojawiła się nowa kolekcja "Doskonałe Śniadanie Wielkanocne ". Możemy kupić rzeczy do ozdoby naszego wielkanocnego stołu: króliczki, zastawę śniadaniową, obrusy, a także mnóstwo pomysłowych dodatków, takich jak foremki do jajek na twardo, wyciskacz do torebek z herbatą lub pojemniczki do gotowania jaj w kuchence mikrofalowej.
A dla naszych milusińskich coś miłego- pluszowy króliczek i torby do zbierania jajek.


Nie mogłyśmy się oprzeć i koniecznie musimy Wam pokazać rzeczy, które od wczoraj można kupić w sklepach stacjonarnych Tchibo. Dzisiaj Walentynki, macie więc ostatnią szansę, aby zaopatrzyć się w formy do pieczenia ciast w kształcie serca, silikonowe formy do muffinów lub też urządzenie do wyrobu czekoladek i pralinek. Przysłowie "przez żołądek do serca" jest jak najbardziej prawdziwe i dzięki kolekcji Tchibo "Słodki świat wypieków " Wasze romantyczne Walentynki na pewno będą udane.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"Wszystkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania i wykorzystywania tekstów zawartych na tej stronie bez wiedzy i zgody autora. Wszelkie teksty, jeśli nie zaznaczono inaczej są własnością intelektualną autora strony"