Streetcom i nowe kapsułki Ariel

Dużo czasu minęło od ostatniej kampanii Streetcom. Dziś mamy ten zaszczyt i możemy mówić o sobie Ambasadorki kapsułek Ariel, bo właśnie w tym miesiącu dzięki Streecom testujemy ten produkt.
Ostatnio wiele wpisów poświęcałyśmy kapsułkom do prania. Dobrze, że mamy małe dzieci i dzięki nim mamy co prać.


Paczka ambasadorki zawierała dwa opakowania po 15 sztuk kapsułek. Do rozdania opakowanie do koloru, a do naszych testów mieszane opakowanie, w którym były kapsułki do białego, do koloru a także nowość na rynku - kapsułki dodatkowa świeżość z Lenorem.


Kapsułki do koloru- fioletowe. 

Kapsułki do białego- zielone

Kapsułki dodatkowa świeżość - różowe

Kapsułki ze skondensowanym płynem do prania wyglądają cudownie! Śmieszne zakrętaski, w których są trzy rodzaje płynu: do czyszczenia, usuwania plam i zachowania blasku tkanin. Wielokomorowa budowa kapsułki sprawia, że składniki pozostają oddzielone i stabilne aż do chwili rozpoczęcia prania. Dzięki tej formule jedna kapsułka jest w stanie poradzić sobie z pełnym ładunkiem prania i zapewnić najlepsze rezultaty. 
W sklepach możecie kupić opakowania zawierające 15, 32 lub 38 kapsułek. Jedna kapsułka to jedno pranie! Kapsułki są w trzech wariantach ,dzięki temu każda z nas może wybrać odpowiedni dla siebie i swojego prania. Nam najbardziej przypadły do gustu Ariel Mountain Spring, czyli do prania tkanin białych i jasnych. 
Zalety kapsułek wymieniałyśmy już w poprzednich postach, tu w przypadku Ariel musimy koniecznie podać najważniejszą- ZAPACH!!! Nasze pranie pachnie nawet po wysuszeniu i uprasowaniu! Dla kogoś kto ceni sobie nie tylko moc piorącą a i zapach, te kapsułki będą idealne!

Ps. Już się nie możemy doczekać jaka będzie odpowiedź konkurencyjnych firm produkujących kapsułki do prania...Może kapsułki w kwiatki? :) 

Dziękujemy firmie Streetcom za zaproszenie do udziału w kampanii, a jeśli Wy chcecie zostać ambasadorkami i zająć się marketingiem rekomendacji, przy okazji testować nowe produkty, to nic prostszego. Tu możecie się zarejestrować klik

5 komentarzy:

 1. Super :). Może zainteresuje Cię to, że działa podobna strona www.rekomenduj.to i właśnie trwa na niej rekrutacja do nowej kampanii :).

  OdpowiedzUsuń
 2. a jaka to kampania na rekomenduj.to? też produktów chemicznych? mi marzy się jakaś kampania np. tabletów;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem zapisana do chyba wszystkich takich firm na rynku, a tylko ze streetcomu załapuję się na kampanie. Łącznie brałam udział w około 25. Pozdrawiam, Doskonała Pani Domu

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem od jakiegoś czasu zarejestrowana na tej stronie. Już chciałam kasować konto z powodu braku odzewu ze strony streetcom a tu nagle kilka dni temu dostałam paczkę Vichy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja niestety na vichy się nie załapałam. Coś ostatnio cisza, ale za to w samplecity udało mi się dostać produkt do testów.

  OdpowiedzUsuń

"Wszystkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania i wykorzystywania tekstów zawartych na tej stronie bez wiedzy i zgody autora. Wszelkie teksty, jeśli nie zaznaczono inaczej są własnością intelektualną autora strony"