Jesień w Home&You

Za naszymi oknami powoli robi się chłodniej, liście zmieniają kolory, a niebo jest częściej zachmurzone. Wiele z Was nie lubi jesieni, bo jest smutna i nostalgiczna, bo oznacza koniec lata, koniec czegoś pięknego, co więcej się nie powtórzy.

Jesień wcale nie musi być taka! Jesień to czas pięknych barw: od pomarańczy, po czerwienie i brązy. Jesień to cisza, spokój i pora na odpoczynek po letnich szaleństwach na plaży. Jesień to piękne dynie w soczyście pomarańczowych kolorach, jesień to spacery po lesie i zbieranie grzybów.
Niech każdy znajdzie choć chwilkę, by wyjść na spacer do parku, by pojechać na weekend na Mazury, lub w Bieszczady, które o tej porze roku są chyba najpiękniejsze. A kto woli zostać w domu, niech usiądzie wygodnie w fotelu, zakryje się ciepłym kocem i z filiżanką dobrej herbaty w ręku, zajrzy do Home&You.
1 komentarz:

"Wszystkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania i wykorzystywania tekstów zawartych na tej stronie bez wiedzy i zgody autora. Wszelkie teksty, jeśli nie zaznaczono inaczej są własnością intelektualną autora strony"