Nowe kapsułki żelowe

U mnie w domu już prawie koniec przedświątecznych porządków. Pozostało ubrać choinkę i dokupić kilka rzeczy. Biegając ostatnio po sklepach, trafiłam na kilka fajnych nowości. Wiecie, że lubię kapsułki, więc nie mogłam się oprzeć i oto one.

1. Kapsułki ze skoncentrowanym płynem do mycia podłogi Mr Muscle - kupiłam w Hebe za 4,99
Rewelacyjnie pachną, mało zajmują miejsca w szafce, no i najważniejsze - ułatwiają dozowanie odpowiedniej ilości płynu.
2. Kapsułki do zmywarki Fairy all in one - 20 sztuk lub 26 sztuk. Teraz możecie je kupić w Super Pharm za 17,99 (normalna cena ok 28 zł) Pierwszy raz po otwarciu zmywarki poczułam naprawdę piękny zapach i co najważniejsze - w końcu znalazłam środek, który domywa sztućce! Próbkę (3 szt.) zamówiłam tutaj.
Niestety nie wierzcie reklamie w telewizji, że dzięki tym kapsułkom będzie czysty filtr w zmywarce. Zużyłam już ok 4 dużych opakowań i filtr muszę myć sama. 
3.  Perlux Super Compact Color - innowacyjne skoncentrowane kapsułki do prania z PROSZKIEM i ŻELEM. Wy możecie je kupić na Wyspach Czystości w niektórych centrach handlowych. Mi udało się otrzymać na takiej wyspie próbki dla blogerek. 
Mimo iż poleca je Małgosia Rozenek, to moim zdaniem nie są warte swojej ceny. Nie zauważyłam różnicy w praniu, zapach był słaby, a to czy odkamieniają grzałkę w pralce nie dane mi było sprawdzić, bo i jak. Jeśli nie widzę różnicy, to nie będę przepłacać, bo pudełko Perluxa jest dosyć drogie (96 zł za 56 kapsułek, 40 zł za 24 kapsułki lub 28 zł za 16 kapsułek) 


4.Z nowości na rynku pojawiły się jeszcze kapsułki żelowe Woolite Perła w trzech rodzajach (do koloru, do czarnego i do delikatnych rzeczy) cena ok. 19 zł. za 14 kapsułek.Kapsułki żelowe na dobre zagościły w moim domu. Mam już do prania, do mycia podłogi, z odplamiaczem, do zmywarek. Czy ktoś mnie jeszcze zaskoczy jakąś nowinką?

2 komentarze:

  1. Ja mam kapsułki do prania i do zmywarki. :)muszę kupić te do podłóg.

    OdpowiedzUsuń
  2. Na te kapsułki warto polować, bo czasem są po 11 zł a czasem po 4!!!

    OdpowiedzUsuń

"Wszystkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania i wykorzystywania tekstów zawartych na tej stronie bez wiedzy i zgody autora. Wszelkie teksty, jeśli nie zaznaczono inaczej są własnością intelektualną autora strony"