Dziękuję!

Kiedy zakładałyśmy z koleżanką tego bloga, chciałyśmy podzielić się z Wami naszą wiedzą i pokazać, że bycie Doskonałą Panią Domu nie jest trudne ani nudne. Teraz piszę tu sama, ale nadal mam w głowie mnóstwo pomysłów i chętnie będę się z Wami nimi dzieliła. Cieszę się, że jest wiele czytelników, którzy do mnie wracają za każdym razem, gdy opublikuję posta. Muszę się jeszcze sporo nauczyć, by zaistnieć w blogosferze, ale ten blog jest moją pasją i mam nadzieję, że czytelników będzie tylko przybywało.
Chciałabym Wam bardzo podziękować, że jesteście!


7 komentarzy:

 1. Gratki! Jestem w podobnej sytuacji, też blisko 100 000 odwiedzin, a "blogerką" ani trochę się nie czuję... Sprawia mi to frajdę, ale profesjonalizm to to nie jest:D

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć :) Ciekawy blog, akurat w tej dziedzinie powinnam się podszkolić, więc będę zaglądać :). Pozdrowienia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć Anulka! Miło, że wpadłaś. Zapraszam częściej i polecam się na przyszłość :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej gratuluje tak wspaniałej liczby:) Bardzo ciekawy blog! Chociaż dopiero dzisiaj na niego trafiłam- obserwuje! Mam nadzieję, ze i mi uda się dotrzeć do tej cyfry! pozdr i życzę nieustannego natchnienia pisarskiego i samych super pomysłów!

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję! Bardzo mi miło :) Ja również życzę wytrwałości w pisaniu i wielu wiernych czytelników! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Tak,wspaniała liczba - moje gratulacje!
  Świetny blog,bardzo przydatny - od kilku dni go czytam i notuję...
  Oczywiście zostaję wierna czytelniczką..
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 7. Taka drobna rzecz a cieszy, gratuluję :D

  OdpowiedzUsuń

"Wszystkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania i wykorzystywania tekstów zawartych na tej stronie bez wiedzy i zgody autora. Wszelkie teksty, jeśli nie zaznaczono inaczej są własnością intelektualną autora strony"