Doskonała rada na dziś!

W końcu zawitało do nas lato. Na dworze ciepło, w domu ciepło, a w naszej zmywarce kwitną różne odmiany bakterii. Pamiętajcie! w takie upały nie zostawiajmy brudnych naczyń zbyt długo w zmywarce, bo wszystko zaśmiardnie i potem będziemy miały dwa razy więcej roboty.

Przed włożeniem talerzy do zmywarki, opłucz je choć trochę wodą ,a jeśli masz opcję krótkiego płukania w zmywarce to włącz ją w oczekiwaniu na zapełnienie wszystkich półek. Twoja zmywarka będzie Ci wdzięczna :)3 komentarze:

 1. Opłukanie naczyń zajmuje chwilę, ale wiele osób z powodu lenistwa rezygnuje z takich drobnych czynności. Szkoda, bo mogą bardzo ułatwić nam życie i przyspieszają sprzątanie domu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale można płukac w zmywarce. Ja kupiłam sobie taką http://www.saturn.pl/zmywarka-hotpoint-ariston-lsta-216-a-1-ha,id-931402 i tam jest taka opcja. Można i ręcznie, jak kto woli.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście można płukać w zmywarce :) co napisałam w poście. Ja tak robię po włożeniu naczyń, Czasem nawet dwa razy dziennie dopóki cała zmywarka nie będzie zapełniona.

   Usuń

"Wszystkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania i wykorzystywania tekstów zawartych na tej stronie bez wiedzy i zgody autora. Wszelkie teksty, jeśli nie zaznaczono inaczej są własnością intelektualną autora strony"