Kartka z kalendarza - luty 2016

No i przeleciał styczeń, szybko i niepostrzeżenie. Zostawił kilka fajnych zdjęć zaśnieżonych miast i wsi, lasów i łąk. Człowiek nie zdążył się nawet swobodnie rozsiąść w fotelu z herbatką w ręku, a tu już luty, koniec karnawału, Walentynki, tłusty czwartek i co raz bliżej do wiosny. Jak tam Wasze noworoczne postanowienia? Jak Wasze diety? Czy już zweryfikowałyście wszystko i w poniedziałek ZNOWU zaczynacie ćwiczenia? Ja stanowczo nie ogarniam swojej czasoprzestrzeni. Dobrze, że wszystko można ponownie zaplanować i wpisać w plannery i kalendarze. Ktoś ma ochotę sobie wydrukować i powiesić nad biurkiem? Proszę bardzo :) Dziś trzy wersje. Rozkręcam się :)
Jeśli chcesz pobrać kartkę, kliknij na wybrany obrazek i pobierz z dropbox.


6 komentarzy:

 1. Faktycznie styczeń przeleciał w tempie ekspresowym, oby i luty tak minął i niech już wiosna będzie :)
  Kartki kalendarza świetne :)
  Buziaki serdeczne Moniko <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja skorzystałam z wersji nr 3 dla mojego synka. Posłuży nam jako znacznik uśmiechniętych i smutnych buziek, z które są później nagrody specjalne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Świetny pomysł, by wykorzystać kalendarz na tablicę motywacyjną :) Może kiedyś stworzę sama taką, póki co corel jest strasznie trudny, zwłaszcza dla samouka ;)
   Pozdrawiam!

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. Dziękuje Moniu. Od zawsze takie robiłam i przypinałam sobie jedną w kuchni i drugą dziewczynkom nad biurkiem w pokoju. Oczywiście można kupić kalendarz, ale taki własnej roboty bardziej mnie cieszy, no i można sobie dodrukować jak coś się źle napisze i plany się zmienią :)

   Usuń

"Wszystkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania i wykorzystywania tekstów zawartych na tej stronie bez wiedzy i zgody autora. Wszelkie teksty, jeśli nie zaznaczono inaczej są własnością intelektualną autora strony"