Doskonały pomysł - mokre chusteczki

Ile razy Wasi mężowie zostawili otwarte opakowanie po mokrych chusteczkach W5? Ile razy Wasze dzieciaki zrobiły to samo w z chusteczkami w łazience, czy toalecie? Mnie osobiście szlag trafia, jak zawsze dwie pierwsze chusteczki mam do wyrzucenia, bo po prostu wyschły. Do tej pory używałam pudełek do W5, które kiedyś były na Akcji Błysk dołączone do 4 opakowań mokrych chusteczek, niestety z czasem pudełka popękały, a Lidl dawno ich nie miał w swojej ofercie.

Ostatnio kupowałam córce na wycieczkę szkolną mokry papier toaletowy. Miał bardzo fajne plastikowe zamknięcie, które postanowiłam po zużyciu papieru, schować do mojej szuflady pełnej rzeczy "na wszelki wypadek". I tak dziś z potrzeby chwili zrobiłam takie oto zamknięcie do moich "Wu Piątek"  :)

Co potrzebujecie?

 •  plastikowe zamknięcie po starych chusteczkach lub mokrym papierze toaletowym
 •  taśmę dwustronną
 •  taśmę washi lub jakiś kolorowy papier
 •  nożyczki


3 minuty roboty i voila :)
Jak zużyjecie wszystkie chusteczki, zamknięcie można odkleić i przykleić do nowego opakowania.

2 komentarze:

 1. Niestety u nas to ja jestem ta zła, która zostawia zawsze otwarte chusteczki :D mamy pudełko do chusteczek, ale nie podpasowało nam ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi też się zdarza, ale ciiii..... :)

   Usuń

"Wszystkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania i wykorzystywania tekstów zawartych na tej stronie bez wiedzy i zgody autora. Wszelkie teksty, jeśli nie zaznaczono inaczej są własnością intelektualną autora strony"