Witaj szkoło - plany lekcji do pobrania

Wakacje skończyły się tak strasznie szybko,  że już pora myśleć o planowaniu wyjazdu zimowego :) Póki co próbuję wdrożyć moje córki (i siebie) w szkolne obowiązki. By wszystkim nam było ciut łatwiej, przygotowałam plany lekcji, które możecie sobie do woli drukować. Niestety złośliwość rzeczy martwych doprowadziła do problemów z moim laptopem, w którym mam programy graficzne i zanim dobrze rozkręciłam się z planami lekcji, mój corel wyzionął ducha. Mam nadzieję, że to co Wam przygotowałam wystarczy. Jak zwykle klikacie w obrazek i pobieracie plan z mojego dropbox. Starałam się zrobić plan i dla dziewczynki i dla chłopca, dla dzieci młodszych i starszych.

Miłego dnia!
16 komentarzy:

 1. O, widzę już jeden plan lekcji dla mojego pierwszaka. Musze go dziś jakoś pocieszyć, bo podobno zgubił się dziś i poszedł z inną klasą na lekcje. Zestresował się chłopak i płakał. A szkoła jest ogromna...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj już sobie wyobrażam ile się stresu najadł. Moja już w drugiej klasie (poszła jako 6 latka) i wiem ile ją nerwów kosztuje jak coś pójdzie nie tak.
   Powodzenia w nowym roku szkolnym!

   Usuń
 2. Rewelacyjne <3
  Sama Moniko je tworzysz? Mój synek jak zobaczy ten z kotkiem i misiami to będzie zachwycony ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, jestem samoukiem. Kiedyś bawiłam się w digital scrapbooking i tak mi zostało. Wszystko robię na oko, bo nawet nie znam połowy funkcji w corleu czy photoshopie, ale jakoś daję radę :)

   Usuń
  2. To zazdroszczę Ci talentu :)I oczywiście czekam na następne dzieła ^^

   Usuń
  3. Dzięki :) Może kiedyś jak dzieciaki podrosną, pójdę na jakiś kurs i w końcu będę wiedziała do czego służą maski i krzywe. Póki co tworzę metodą prób i błędów, ale lubię to robić. Pozdrawiam!

   Usuń
 3. Super :) Bardzo ładne te plany :)
  Buziaki Moniś <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Grafik ze mnie marny, ale chęci mam duże :) Buziaki!

   Usuń

"Wszystkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania i wykorzystywania tekstów zawartych na tej stronie bez wiedzy i zgody autora. Wszelkie teksty, jeśli nie zaznaczono inaczej są własnością intelektualną autora strony"