Pachnie u nas Ambi Pur!

Od prawie dwóch lat należymy do społeczności Streetcom. Co to jest marketing rekomendacji nie musimy Wam chyba przedstawiać, bo kto jak kto, ale każda kobieta wie, że najlepiej sprzedaje się to, o czym wszyscy mówią.  My nie dość, że mówimy o produktach, pokazujemy je Wam, to jeszcze testujemy je we własnych domach. Dzięki Streetcom, w tym miesiącu nasze mieszkania będą pachniały odświeżaczami Ambi Pur Freshelle.


Przyznajemy się szczerze, że od lat nie używałyśmy klasycznych odświeżaczy w sprayu i gdyby nie ta kampania, nawet byśmy nie wiedziały ile tracimy. Ile z nas ma w pamięci zapach morski czy sosnowy - męczące, mocne, zawsze podobne.
Ambi Pur nas bardzo zaskoczył. Wygodna w użyciu butelka, do wyboru 6 różnych zapachów - delikatne, zwiewne.... śmiałe i ciekawe połączenia pozwolą nawet najbardziej wybrednym znaleźć coś dla siebie.

 • Kwiaty i wiosna- słodki zapach wiosennego bukietu,
 • Lawenda i komfort - śródziemnomorska woń lawendowej łąki,
 • Konwalie i przebiśniegi - delikatny zapach wczesnej wiosny,
 • Sosna i śnieg - mroźna świeżość sosnowego lasu,
 • Ocean i wiatr - świeży, delikatny i leciutki zapach morskiej bryzy,
 • Cytrusy i poranek - woń dojrzałych pomarańczy i soczystych cytryn.
Odświeżacze Ambi Pur nie maskują nieprzyjemnych zapachów, lecz usuwają je pozostawiając w domu przyjemną woń.
Pamiętajcie! odświeżaczy używamy nie tylko wtedy kiedy mamy nieprzyjemny zapach w pokoju, kuchni, toalecie czy łazience, ale również wtedy kiedy chcemy stworzyć wyjątkową atmosferę wokół siebie. Niektóre z tych zapachów dodają energii, pobudzają, a inne uspokajają i odprężają. Sprawdźcie sami, który zapach będzie dla Was idealny!


Dla naszych czytelniczek mamy w prezencie 2 odświeżacze - morski lub kwiatowy. Wystarczy napisać z czym Wam się kojarzy zapach cytrusów. Odpowiedzi należy wysyłać na adres: doskonalapanidomu@wp.pl. Najciekawsze maile nagrodzimy!

Z przyjemnością informujemy, iż nasze najwierniejsze czytelniczki: Emilia P. z Sieradza i Małgorzata W. z Biłgoraju, otrzymują od nas te zapachy już dziś. Testujcie i cieszcie się z nami z pięknych zapachów Ambi Pur Freshelle!

Zapraszamy!

1 komentarz:

 1. witam :)
  ja bardzo lubię zapach porannej rosy oraz bawełny- pachnie jak pranie przyniesione z dworu do domu, uwielbiam :)
  AC

  OdpowiedzUsuń

"Wszystkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania i wykorzystywania tekstów zawartych na tej stronie bez wiedzy i zgody autora. Wszelkie teksty, jeśli nie zaznaczono inaczej są własnością intelektualną autora strony"