Doskonały produkt- kapsułki do prania

Ile razy kupowałyście proszek do prania, który miał wystarczyć na 75 prań, a kończył się po 30? Zawsze wydaje się nam, że jak więcej wsypiemy to lepiej się rzeczy dopiorą... A ile razy musiałyście szorować szufladkę pralki, w której osad od proszku gromadził się w trudno dostępnym miejscu? My już od dawna używamy tylko płynów do prania, ale od teraz koniec! Koniec z proszkami i koniec z płynami! Od dziś używamy tylko kapsułek piorących ze skondensowanym żelem do prania.

A o to ich zalety :
 1. estetyczne, szczelnie zamknięte opakowanie,
 2. nie ma konieczności odmierzania ilości - wystarczy wrzucić po prostu jedną kapsułkę, a w przypadku bardzo twardej wody lub dużych zabrudzeń - dwie kapsułki,
 3. piękny zapach prania,
 4. kapsułki są skondensowane - dlatego dopierają bez używania ton vanisha,
 5. nadają się do prania w niskich temperaturach,
 6. można ich używać do prania ręcznego,
 7. są doskonałe! nowoczesne i fajne!

Na rynku dostępne są kapsułki: Ariel, Persil, Surf, a jeśli macie dostęp do chemii zagranicznej (ciocia w UK, allegro, ebay)  koniecznie wypróbujcie kapsułki BOLD 2w1 z Lenorem! Ilości kapsułek w opakowaniach bywają różne - od 10 do 33 sztuk.
Miłego prania!
3 komentarze:

 1. Ja mam holenderskie robijn i holenderskie ariel

  OdpowiedzUsuń
 2. A czy sprawdzałyście koszty takiego prania w porównaniu z proszkiem? Z takim lepszym proszkiem, np. Persilem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie sprawdzałam, bo nie używam proszku. Dodatkowo każdy sypie ile chce ;) Przy okazji wizyty w sklepie sprawdzę co podaje producent i po prostu porównam.

  OdpowiedzUsuń

"Wszystkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania i wykorzystywania tekstów zawartych na tej stronie bez wiedzy i zgody autora. Wszelkie teksty, jeśli nie zaznaczono inaczej są własnością intelektualną autora strony"