Doskonała wiadomość! Akcja błysk w Lidlu!

W końcu, po wielu miesiącach oczekiwania i męczenia ekipy Lidl na facebooku - jest! Akcja błysk -  już 17 września w sklepach Lidl w całej Polsce! Zachęcamy Was do odwiedzenia Lidla i zaopatrzenia się w kilka niezbędnych artykułów. Na niektóre warto zrobić zapasy, ponieważ następna akcja błysk będzie pewnie za kilka miesięcy.

Zaczynamy!

1. Power Cleaner - cena 4,44 zł
Normalnie bywa w standardowej ofercie, ale uwaga teraz ma cenę promocyjną. Naszym zdaniem, niezbędny jest w łazience. Pięknie pachnie i rewelacyjnie usuwa zacieki, kamień i brud.

2. Środek do czyszczenia z chlorem - cena 5,99 zł
Rewelacyjny do wszystkiego, gdzie przydaje się chlor np. czyszczenie zlewu kuchennego, toalety, fug. My używamy go nawet do odplamiania białych rzeczy. Warto więc kupić 2 szt! pokochacie go tak jak my.


3. Spray do czyszczenia piekarnika - cena 6,99 zł
Pisałyśmy o nim w artykule o czyszczeniu piekarnika. Łatwy w użyciu, wydajny i naprawdę godny polecenia.

4. Chusteczki z chlorem do czyszczenia toalety - cena 2,99 zł
Przydają się w podróży lub w domu do błyskawicznego przetarcia deski sedesowej, bądź nawet nocniczka dziecięcego.W opakowaniu jest 15 chusteczek.


5. Proszek do pielęgnacji zmywarek- cena 7,99 zł
W pudełeczku znajdziecie 5 saszetek, wystaczy jedną włożyć do miejsca na tabletki, nastawić pustą zmywarkę na długi program i już - zmywarka lśni i  pachnie. Podczas tygodnia Akcja Błysk dostępny będzie również płyn do czyszczenia zmywarek 12,99 zł za dwie buteleczki.

6. Środek do czyszczenia pralki - cena 9,99 zł
Idealny do czyszczenia komory dozującej, uszczelek i całego wnętrza pralki.

Dodatkowo w ofercie znajdziecie różnego rodzaju odplamiacze do tkanin i dywanów, płyny do mycia, pasty czyszczące, odświeżacze do zmywarki, pianki do czyszczenia łazienki czy toalety oraz wiele innych ciekawych produktów. Pojawi się również lubiany przez wiele z Was płyn i proszek do prania Weiser Riese, ten który do tej pory można było kupić tylko z importu (na allegro lub w sklepach z niemiecką chemią)

Nie zapomnijcie! 17.09.2012 Lidl - Akcja Błysk.
Z tych zakupów będziecie bardzo zadowolone!

2 komentarze:

  1. Żałujemy, że wcześniej nie trafiliśmy na ten blog. Pozdrawiamy.:)

    OdpowiedzUsuń

"Wszystkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania i wykorzystywania tekstów zawartych na tej stronie bez wiedzy i zgody autora. Wszelkie teksty, jeśli nie zaznaczono inaczej są własnością intelektualną autora strony"