Higieniczną czystość w toalecie zapewnia DUCK

W tym miesiącu dzięki Streetcom i SC Johnson  mam przyjemność testować środki do utrzymania czystości w toalecie.
Duck, bo o tych środkach będzie dziś mowa, polecałam Wam już jakiś czas temu, wymieniając najlepsze produkty do WC. Będąc ambasadorką Duck otrzymałam Płyn Duck White&Bright oraz krążki żelowe Duck Fresh Discs Lime. Paczka ambasadorki składała się z 3 płynów i 3 opakowań krążków. Produkty rozdałam swoim znajomym i w oczekiwaniu na ich relacje, przedstawię Wam moich pomocników do walki o czystość w toalecie.

Płyn czyszcząco-dezynfekujący Power White&Bright działa na toaletę w trzech płaszczyznach :

- zapewnia higieniczną czystość likwidując 99% bakterii
- zapewnia lśniącą biel likwidując najcięższe zabrudzenia
- dezynfekuje muszle klozetowe i  pomimo zawartości chloru pozostawia przyjemny zapach

Dodatkowo jest w postaci gęstego żelu, dzięki czemu nie spływa szybko do muszli, zapewniając skuteczniejsze działanie. Ze swojej strony jeszcze dodam, że kształt butelki pozwala dotrzeć do trudno dostępnych miejsc i jest bardzo wygodna w użyciu. W sklepach dostępne są 4 wariantach, dostosowanych do Waszych indywidualnych potrzeb. Cena ok 8,99 złKrążki żelowe Fresh Discs - to od dawna mój ulubiony produkt. Jedno z lepszych rozwiązań, dzięki któremu pożegnałam zawieszki do toalety, których nienawidziłam zakładać, zdejmować, uzupełniać. Krążki żelowe są bardzo higieniczne i wygodne w zastosowaniu.
Zalety :

- higiena - nie musimy dotykać rękoma toalety podczas aplikacji
- wygoda - dzięki systemowi aplikacji Push&Pull krążek przytwierdzamy do muszli w ciągu kilku sekund
- niezawodność - krążki przyklejają się do muszli mokrej jak i suchej, nie odklejają się podczas spłukiwania
- atrakcyjność - wyglądają schludnie i nowocześnie, nie zostawiają zacieków, możemy dobrać sobie różne kolory
- ekonomiczność - jeden krążek wystarczy aż do 120 spłukań! a w aplikatorze znajduje się 6 krążków, co nam daje do 720 spłukań, czyli średnio na 8 tygodni stosowania

Wady : Ja nie znalazłam. Musimy tylko pamiętać, że krążki swoim wyglądem kuszą małe łapki naszych dzieci, które chętnie wcisnęły by tam paluszek. Przytwierdzajmy krążek w miejscu trudniej dostępnym, lub mniej widocznym.

Sugerowana cena producenta to 8,99. Obecnie najtańsze są w Auchan - 7,79 i w nowych drogeriach Dayli 7,99

W sklepach możemy kupić 4 różne rodzaje, a także paczki z podwójnym zapasem, które ja wybieram najczęściej. Wierzcie mi, każda koleżanka lub krewna, która korzystała z mojej toalety, kupiła sobie te krążki! Ja je uwielbiam nie tylko z powodu zalet, które wymieniłam. One po prostu cudownie pachną i zapach utrzymuje się bardzo długo.
W celu zapewnienia kompleksowej czystości od dziś będę używać duetu- krążków i płynu jednocześnie.2 komentarze:

  1. świetnie ocenione, tez jestem ambasodorką Ducka i zastanawiałam się czy tylko ja mam tak dobre doświadczenie z tą marką :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiam te produkty. Zanim pojawiły się w Polsce kupowałam niemieckie i nie mogłam się doczekać, kiedy będą na naszym rynku. To naprawdę świetny produkt. Pozdrawiam,

    OdpowiedzUsuń

"Wszystkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania i wykorzystywania tekstów zawartych na tej stronie bez wiedzy i zgody autora. Wszelkie teksty, jeśli nie zaznaczono inaczej są własnością intelektualną autora strony"