Doskonała rada na dziś!

Czy używacie wszystkich szczotek, które macie do odkurzacza? Na sto procent nie. Pewnie odkurzacie turbo-szczotką, a reszta leży gdzieś w pudle w piwnicy lub szafie.
Proponuję Wam wyciągnąć okrągłą ssawkę z włosiem i wziąć odkurzacz. Dzięki tej ssawce odkurzycie wszystko czego normalnie nie odkurzacie odkurzaczem, a wycieracie ściereczką do kurzu. Ramy obrazów, abażury, lampy, klawiatury laptopów, sprzęt rtv, kaloryfery, listwy przypodłogowe, karnisze i różne dziwne zakamarki. Mogę wymieniać i wymieniać. Ta szczotka najczęściej jest z naturalnego włosia, dzięki czemu nic się nie porysuje, a wszystko dobrze odkurzy. Jeśli Wasze meble mają zdobienia, jeśli dzieciaki mają sporo kurzołapów w postaci domków Pet Shopów, budowli z klocków Lego, to wszystko w mig odkurzycie tą szczotką. Ramy okienne, krzesła, figurki, wentylatory a nawet żyrandole, od dziś nie muszą być zmorą podczas porządków domowych. Sprawdźcie i przekonajcie się same. Producenci odkurzaczy dając nam tą ssawkę w komplecie, wiedzieli co robią :)

1 komentarz:

  1. ja używam prawie wszystkich szczotek - jedyna, której nie stosuję to tzw. uniwersalna, z przełącznikiem, dzięki któremu możemy jej używać raz do powierzchni twardych, raz do dywanów. zgodnie z zasadą, że jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego;)

    ta okrągła szczotka jest idealna do moich drewnianych, ale malowanych schodów zabiegowych - nie rysuje ich powierzchni, docierając w każdy ich zakamarek:)

    OdpowiedzUsuń

"Wszystkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania i wykorzystywania tekstów zawartych na tej stronie bez wiedzy i zgody autora. Wszelkie teksty, jeśli nie zaznaczono inaczej są własnością intelektualną autora strony"