Doskonałe pomysły- dziś słoik!

Słój zdrobniale słoik - szklane naczynie, szczelnie zamykane, najczęściej używane w gospodarstwie domowym do przechowywania produktów i przetworów żywnościowych, ale także w laboratoriach i muzeach - do przechowywania okazów biologicznych itp., również w farmacji do przechowywania lekarstw...podaje Wikipedia. Na szczęście pomysłowość ludzka nie zna granic i nasz stary, poczciwy słoik może zostać wykorzystany jeszcze na wiele wiele innych sposobów. Najczęściej używamy ich w domu do weków, przetworów i przechowywania przypraw, ale zobaczcie ile jeszcze ciekawych rzeczy można zrobić ze słoika.
Nie napiszemy Wam jak wykonać te dzieła, ponieważ to wszystko zależy od Waszych umiejętności, różnorodności technik zdobienia, kreatywności oraz potrzeby. Nie mniej jednak zachęcamy Was do tworzenia. W związku z tym nie wyrzucajmy słoików - szczególnie tych ładnych, o fantazyjnym kształcie lub ciekawym kolorze szkła. Poniżej przedstawiamy fantastyczne rozwiązania takie jak: lampki, lampiony, wazony, pojemniczki do przechowywania, a nawet ramki na zdjęcia... i pomyśleć, że to wszystko ze słoika.2 komentarze:

  1. Bardzo dobrze zrobiona stronka. Powodzenia! :)

    my web page :: polecane strony

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo mi miło :) Dziękuję!

    OdpowiedzUsuń

"Wszystkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania i wykorzystywania tekstów zawartych na tej stronie bez wiedzy i zgody autora. Wszelkie teksty, jeśli nie zaznaczono inaczej są własnością intelektualną autora strony"